Verdens beste klesbutikker på et sted

Verdens beste klesbutikker på et sted

Verdens beste klesbutikker på et sted

kortermet-bomullspolo
kortermet-bomullspolo
kortermet-bomullspolo

Spar 50%

Få igjen

Paul & Shark

Kortermet bomullspolo

Spar 50%

Få igjen

Paul & Shark

Kortermet bomullspolo

1 743,44 kr

871,83 kr

Leveringstid

  • Standard levering innen 1 til 5 virkedager
  • Premiumlevering innen 1 til 4 virkedager*

Paul & Shark kortermet bomullspolo er en komfortabel, kortarmet polo designet for sommerbruk, med en klassisk polokrage og en knappestolpe for et rent, sporty utseende. Viktige egenskaper: Blå | Lyseblå | Bomull | Beholder farge og form over tid | Knappestolpe | Polokrage | Korte ermer | Brodert logo på brystet | Dimensjoner & passform: Komfortabel passform | Ideell for fritids- og sportsbruk | Sammensetning & vedlikehold: 100% bomull | Maskinvask. Beholder farge og form over tid.
  • Designer farge:Blå
  • Designer ID:2341